Jak w końcu nauczyć się mówić po angielsku?

"Jak w końcu nauczyć się mówić po angielsku?"

"Zawsze w końcu tracę zapał. Jestem jedną z tych osób, którym języki obce po prostu nie wchodzą"

"Znam słowa i wymowę, ale nie potrafię zbudować poprawnych zdań i automatycznie blokuję się gdy mówię"

"Nie mam dużo czasu wolnego, ale chcę uczyć się samodzielnie i systematycznie. Gdyby ta nauka była chociaż trochę przyjemna..."

jak w końcu nauczyć się mówić po angielsku

Cześć, tutaj Dobrosław.

Jeśli kiedykolwiek zadałeś sobie powyższe pytanie i identyfikujesz się z powyższymi wypowiedziami, to chcę podzielić się z tobą strategią dzięki której dobrze się bawiąc nauczyłem się mówić po angielsku.

Jeszcze całkiem niedawno byłem osobą, która po angielsku nie była w stanie wydobyć z siebie nic. Jeśli masz podobnie to wiem dokładnie jak się czujesz i jakie frustrujące jest uczucie niemocy mówienia nawet znając teoretycznie wiele słów i gramatykę.

Jestem tutaj, żeby rozwiązać twój problem. Po przeczytaniu tej strony będziesz wiedział jaka strategia spowodowała, że dobrze się bawiąc nauczyłem się języka angielskiego do takiego poziomu, że uczyłem angielskiego w Chinach a teraz uczę w szkole w Londynie.

Jest jedna rzecz którą możesz zacząć robić TERAZ żebyś już niedługo zaczął mówić po angielsku tak jakby to była najnaturalniejsza rzecz na świecie.

Mając 14 lat daleko było mi do orła z języka angielskiego. Jak przypadkiem odebrałem telefon od Anglika to z wrażenia nie byłem w stanie dokończyć nawet jednego zdania.

W pierwszej liceum po teście językowym trafiłem do trzeciej grupy z sześciu. Pamiętam, że większość odpowiedzi zgadywałem.

W mojej klasie jeden chłopak był niesamowicie dobry z angielskiego. Powiedział mi, że nauczył się go oglądając South Park. To było dla mnie nie do ogarnięcia. Nauczył się mówić tak naturalnie po angielsku oglądając kreskówkę?

Zobaczyłem pierwsze dwa sezony z polskimi napisami i więcej po polsku już nie znalazłem. Postanowiłem zacząć oglądać następny sezon i tłumaczyć wszystkie słowa, których nie znałem.

Na początku było ciężko. Tłumaczenie jednego 20-minutowego odcinka zajmowało mi nawet godzinę. Jednak już po kilku miesiącach mój angielski wszedł na dużo wyższy poziom i zacząłem mówić po angielsku. Po roku byłem już bardzo dobry w mówieniu. Myślenie i mówienie po angielsku stało dla mnie czymś tak naturalnym, jak oddychanie.

Ty też możesz dojść do takiego poziomu stosując moją metodę. Nie wierz mi na słowo, spróbuj sam i zobaczysz, co będzie się działo.

Przy okazji – napisałem książkę, która wchodzi w ten temat dużo głębiej niż zostało to opisane tutaj.

Ściągnij za darmo wstęp i pierwszy rozdział wpisując swój email w polu poniżej. Darmowy fragment książki zostanie wysłany na twoją skrzynkę pocztową:

* Pole wymagane

Jeśli jesteś osobą, która nie wie jak w końcu zacząć mówić po angielsku to ta książka została stworzona właśnie dla ciebie przez kogoś, kto był w DOKŁADNIE tej samej sytuacji co ty

Po przeczytaniu jej będziesz wiedział:

 • Jak w końcu zacząć mówić po angielsku
 • Jak zacząć myśleć po angielsku i jakie powiązanie ma myślenie z mówieniem
 • Co krok po kroku zrobić, żeby nauczyć się każdego języka jakiego będziesz potrzebował
 • Jak przyda ci się znajomość języka angielskiego w życiu teraz i w przyszłości
 • Jak na podstawie moich doświadczeń działa nauka języka angielskiego lub nawet tak egzotycznego języka jak chiński.
 • Jakie fałszywe przekonania powstrzymują cię przed osiągnięciem sukcesu z językiem angielskim i jak zmienić je w przekonania, które ci pomogą
 • Jakie pytanie sobie zadać, które pozwoli ci zrozumieć jak ludzie uczą się języków
 • Czym są neurony lustrzane i jak wpływają na twój postęp w angielskim i ogólnie na twoje życie
 • Jakie są dwa sposoby nauki języka i dlaczego tylko jeden działa długoterminowo (tylko 1% ludzi odkrywa ten sposób)
 • Dlaczego nauka dźwięków angielskich ma ogromne znaczenie
 • Na co jako Polak musisz zwrócić szczególną uwagę podczas nauki wymowy
 • Jakie mieć podejście do gramatyki i o co w końcu chodzi w angielskich czasach
 • Co dokładnie robić jeśli dopiero zaczynasz się uczyć angielskiego
 • Jak zrobić ogromny krok do przodu będąc już na poziomie średnio zaawansowanym
 • Co robić jak doszedłeś do poziomu zaawansowanego
 • Jak jeszcze polepszyć swój język nawet jak jesteś już na poziomie bardzo zaawansowanym

I wiele, wiele więcej

A wszystko to opisane luźnym stylem i PROSTYM językiem zrozumiałym dla każdego, dzięki czemu łatwo będzie ci się ją czytało.

Ten ebook to podsumowanie 12 lat moich doświadczeń z uczeniem się i nauczaniem języka angielskiego. Zawarte jest w nim wszystko to co jest ci potrzebne, żebyś w końcu nauczył się mówić po angielsku. Jestem w 100% przekonany, że po przeczytaniu go będziesz dokładnie wiedział co robić i czego nie robić, żeby angielski w szybkim czasie stał się dla ciebie tak naturalny jak oddychanie.

Dzięki temu poradnikowi:

 • Zaoszczędzisz masę pieniędzy wydanych na niepotrzebne lekcje angielskiego, które z pewnością nie nauczyłyby cię myśleć i mówić po angielsku (dowiesz się o jednej jedynej sytuacji w której lekcje w szkole językowej lub prywatnie naprawdę ci się przydadzą i kiedy się na nie zdecydować)
 • Zaoszczędzisz lata, które spędziłbyś na nieefektywnej nauce języka angielskiego
 • Pomożesz sobie, znajomemu lub komuś z rodziny, kto jest sfrustrowany brakiem postępów w języku angielskim mimo ciężkiej pracy lub fortunie wydanej na zagraniczne kursy językowe
 • Dowiesz się więcej niż tylko jak w końcu nauczyć się mówić po angielsku – dowiesz się jaki jest najefektywniejszy proces nauki jakiegokolwiek języka lub jakiejkolwiek umiejętności w życiu na której ci zależy
 • Dostaniesz ogromnego kopa do nauki języka angielskiego dzięki świadomości, że tym razem na pewno się uda

"Jeśli chcesz w końcu nauczyć się mówić po angielsku to ta książka jest dokładnie tym czego szukałeś"

Jestem pewien, że ta książka ci się spodoba. Zerknij w spis treści i sam oceń czy zawartość tego poradnika jest czymś co ci się przyda:

W PREZENCIE DO KSIĄŻKI

Angielskie tłumaczenie "How to finally learn to speak English"

jak w końcu nauczyć się mówić po angielsku

Tłumaczenie książki “Jak w końcu nauczyć się mówić po angielsku”. Być może będzie to pierwsza książka po angielsku jaką kiedykolwiek przeczytasz? Przeczytanie książki po angielsku jest bardzo ważnym krokiem do stania się znacznie lepszym w tym języku.

 • Wykorzystaj tłumaczenie do nauki angielskiego czytając po angielsku i porównując z oryginałem, gdy czegoś nie rozumiesz
 • Sprawdź ile rozumiesz teraz i ponownie po kilku miesiącach czy latach, żeby zobaczyć swój postęp
 • Przeczytaj dla przyjemności jak już będziesz dobry z angielskiego żeby powtórzyć wiedzę
 • Angielska wersja pisana jest prostym, potocznym językiem angielskim – dzięki temu zobaczysz i nauczysz się jak ludzie mówią w codziennym życiu

wartość ebooka po angielsku:


49 PLN

Kup podręcznik teraz i na zawsze rozwiąż swoje problemy z językiem angielskim:

Cena poradnika:


49 PLN

Jest już pierwsza recenzja:

"Książka Dobrosława jest niesamowicie inspirująca. Może otworzyć umysły ludziom, których szkoła zniechęciła do nauki i całkowicie zmienić postrzeganie nauki angielskiego - z czegoś schematycznego, nudnego i nie mającego zbyt wiele wspólnego z rzeczywistością w coś ciekawego, zabawnego i poszerzającego świadomość"
Kacper