Oferta Serwisu Jak Nauczyć Się Języka Angielskiego

Ebook - Jak w końcu nauczyć się mówić po angielsku?

oferta serwisu jak nauczyć się języka angielskiego


49 PLN

Jestem pewien, że wielu osobom ta książka zupełnie wystarczy, żeby zrozumieć jak nauczyć się języka angielskiego. Jeśli jednak potrzebujesz dodatkowej pomocy z gramatyką, to jest w ofercie…

Ebook - O co w końcu chodzi w angielskiej gramatyce?


49 PLN

Dzięki temu podręcznikowi spojrzysz na gramatykę z zupełnie innej perspektywy i w końcu ją załapiesz. Jeśli natomiast potrzebujesz pomocy z wymową to mam dla ciebie…

Ebook - Jak w końcu pozbyć się polskiego akcentu?

Oferta serwisu jak nauczyć się języka angielskiego


49 PLN

Ten ebook z załączonymi nagraniami mp3 to odpowiedź dla wszystkich tych, którzy chcą w końcu nauczyć się ładnie mówić po angielsku. Jeśli dodatkowo będziesz chciał się indywidualnie ze mną skonsultować, to jest w ofercie…

Konsultacja poprzez Skype lub w Londynie

jak nauczyć się języka angielskiego


99 PLN

Za godzinną konsultację

Jedna konsultacja rozwiąże twoje problemy dotyczące wymowy i rozumienia języka, oraz pomoże ci zrozumieć co robić, żebyś miał jak największe postępy w jak najkrótszym czasie.

Jeśli jednak nie jesteś na wystarczająco zaawansowanym poziomie, żeby jedna konsultacja rozwiązała wszystkie twoje problemy lub jeśli chcesz bardzo przyspieszyć swój proces nauki, to mam dla ciebie dobrą wiadomość:

Pomogę ci wytworzyć nawyk uczenia się języka angielskiego przy pomocy lekcji wysyłanych prosto na twój telefon

Zhakuj swój mózg

Jeśli do tej pory miałeś problem ze znalezieniem sposobu jak wprowadzić angielski do swojego życia, to problem masz już z głowy. Wystarczy, że tak jak do tej pory będziesz używał swojego telefonu

Profesjonalne lekcje

Rozwiną twoje słownictwo i wymowę oraz zwrócą uwagę na najważniejsze aspekty języka

Lekcje dostępne z twojego telefonu

Czekasz w kolejce lub jedziesz autobusem? Trzymasz telefon w ręku? Świetnie. Tylko tyle będzie ci potrzebne, żeby otworzyć wiadomość z lekcją

Wybierz poziom lekcji

Sam znasz siebie najlepiej, a przy wyborze poziomu może pomóc ci mój test. Zdecyduj, który poziom jest dla ciebie i zaczynamy!

Wybierz idealny plan dla siebie

Od kursu dla znających podstawy po zaawansowany kurs angielskiego w biznesie – cokolwiek potrzebujesz, na pewno to tutaj znajdziesz.

jak nauczyć się języka angielskiego
jak nauczyć się języka angielskiego
jak nauczyć się języka angielskiego
Oferta serwisu Jak Nauczyć Się Języka Angielskiego

Wejdź na wyższy poziom w dwa miesiące:

Angielski ogólny

jak nauczyć się języka angielskiego


999 PLN

Za kurs

Angielski w biznesie

jak nauczyć się języka angielskiego


999 PLN

Za kurs

Kurs gramatyki angielskiej

Dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych
jak nauczyć się języka angielskiego

Widząc konstrukcje typu ‘If I’d had a brother I would’ve played football with him’ łapiesz się za głowę? Chcesz raz na zawsze ogarnąć gramatykę od A do Z tak, że żaden test cię nie zagnie? Przyszedłeś we właściwe miejsce.

– Dostajesz materiały do przerobienia samodzielnie i 10 godzin konsultacji (1 konsultacja = 40 minut, łącznie 15 konsultacji)

– Gramatykę wytłumaczy ci ekspert gramatyki angielskiej (ocena A na teście końcowym w Trinity College London)

– System powtórek pomoże ci zapamiętać, co już przerobiłeś


999 PLN

Za kurs

W prezencie do każdego kursu:

Łączna wartość wszystkich EBooków: 236 PLN

Wejdź trzy poziomy wyżej w sześć miesięcy:

Kurs od zera do bohatera

Pakiet materiałów do przerobienia samodzielnie i 25 godzin konsultacji

jak nauczyć się języka angielskiego

+ 3 dodatkowe godziny konsultacji (wartość 297 PLN) - łącznie 42 konsultacje po 40 minut, czyli niecałe 60 zł za spotkanie z ekspertem

+ Ebook "Jak w końcu nauczyć się mówić po angielsku" (wartość 49 PLN)

+ Ebook "How to finally learn to speak English" (wartość 49 PLN)

+ Ebook "O co w końcu chodzi w angielskiej gramatyce" (wartość 49 PLN)

+ Ebook "Jak w końcu pozbyć się polskiego akcentu" (wartość 49 PLN)

Łączna wartość bonusów: 493 PLN

2499 PLN

Za sześciomiesięczny kurs

Często zadawane pytania:

Polega to na założeniu, że jesteś w stanie sam w swoim tempie przyswoić ogromną ilość wiedzy, co potwierdzają platformy takie jak edx czy coursera oferujące kursy online. Skuteczność metody indywidualnej nauki potwierdzają również świetne wyniki uczniów uczących się w domu, w przeciwieństwie do tych, którzy tradycyjnie chodzą do szkoły. Wygląda na to, że uczenie się samemu z pomocą mentora jest przyszłością edukacji.

Co tydzień otrzymasz pakiet 5-7 lekcji, które będziesz mógł przerobić we własnym tempie. Następnie, podczas 1-godzinnej konsultacji porozmawiamy po angielsku, przerobimy wspólnie najważniejsze punkty z lekcji, sprawdzę twoje postępy, skoryguję wymowę, odpowiem na twoje pytania i upewnię się, że wszystko rozumiesz i jesteś w stanie powiedzieć poprawnie.

Do podobieństw zaliczają się takie zagadnienia jak gramatyka czy fonetyka. Tematy lekcji i słowa na których się skupiają będą już zupełnie różne.

Jeśli interesuje cię zrozumienie jak skonstruowany jest język angielski, to właśnie tym jest kurs gramatyki angielskiej pokrywający w dwa miesiące gramatykę z kursów dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych. Pomija nauczanie słów i wymowy, choć te zagadnienia na pewno przewiną się podczas konsultacji.

Rozwiąż test znajomości języka angielskiego na mojej stronie – po wysłaniu odpowiedzi dostaniesz dodatkowe informacje na ten temat.

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie, skontaktuj się ze mną

Poczytaj, co mówią o mnie byli uczniowie:

Bob is a very excellent English teacher! He graduated from English teaching major and has experience in different countries. He has rich experience and unique worldview, which means he can teach according to the characteristics of different students. He is also learning different languages and I think that it played a very important role on my learning process. For me, I think the most important thing is that he has many hobbies, such as playing chess, guitar, football, fitness and so on, so we had many things to talk about. It made spoken English classes more practical nad easier to learn. I think this is one of the most important reasons I significantly improved my oral English.
Gorky
Architekt
Bob was a smart and charismatic person, especially in class. He used simple words to explain complex words, making it easier to remember. After class he would recommend books. He would always say it’s good to read books to improve English.
Zoey
Studentka
"Although Bob taught me only 3 months, I gained a lot during this time. He could get me involved in the class quickly with his enthusiasm. After classes we often talked about new and fun things in our life, making us want to learn the views of people from different countries. Bob is a good teacher with passion."
Daisy
Studentka
I was one of his students. His teaching was very good. He was very patient in class. Although he is very young, I think he knows a lot. Without him, I think I wouldn’t be able to go to America to work.
David
Student